O nas

Misja

Rozwój światowych gospodarek przyczynia się do wzrostu światowego zapotrzebowania na energię. Z kolei potrzeba dążenia do neutralności klimatycznej sprawia, iż rynek odnawialnych źródeł energii jest jednym
z najintensywniej rozwijających się rynków na świecie.

Dostrzegamy i rozumiemy dynamikę zmian klimatycznych i procesów zachodzących w światowej gospodarce. Będąc jednym z liderów branży zdajemy sobie sprawę, że przejście na odnawialne źródła energii staje się jednym z głównych wyzwań XXI wieku. Jesteśmy dumni z możliwości codziennego podejmowania się realizacji tego wyzwania.

Wartości

Pomimo upływu czasu nasze wartości, zasady i cele nie uległy zmianie. Od początku budujemy przyjazne środowisko firmowe, kulturę organizacyjną, w której razem realizujemy nasze projekty.
Za naszymi sukcesami stoją ludzie, zarówno pracownicy firmy, jak i klienci. Stawiamy na indywidualne podejście i współpracę partnerską. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii.

Solar Energy Photovoltaics od lat od lat realizuje ideę pozyskiwania energii ze słońca, współpracując przy tym z placówkami naukowymi.

Nasz firma promuje szereg inicjatyw o charakterze ekologicznym, których celem jest wywieranie realnego wpływu na poprawę środowiska w Polsce.

Skontaktuj się z nami